خدمات بازرگانی ساناکو

مشاوره خدمات بازرگانی


ما همواره در ارتباط با شرکای تجاری خود هستیم و بر پایه رسالت خود و با استفاده از ارزش های شرکتمان برای مشتریانمان، مذاکرات تجاری را پیش خواهیم برد.

یک شبکه پایدار بین المللی از شرکای تجاری، کلید رشد موفقیت بلندمدت می باشد. از این رو، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از مناسب بودن شریک تجاری خود در برابر اهداف شرکتتان اطمینان حاصل نمایید.

ما برای شما مشاوره خدمات بازرگانی خود را بر اساس سه سطح پایه، پیشرفته و طلایی در جهت رسیدن به اهداف تجاریتان طراحی کرده ایم. شما در هر زمانی می توانید پکیج خود را به سطح بالاتر ارتقا دهید. به شما پیشنهاد میکنیم همین حالا یرای مشاوره سطح پایه ما با مبلغ 149 یورو ثیت نام کنید.

برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید

.

مشاوره مقدماتی (شامل بررسی داده های فروش/خرید شما در کشور مقصد/مبدا و پیشنهاد نحوه فروش/خرید محصولات شما) 2000000 تومان
مشاوره پیشرفته (شامل مشاوره مقدماتی + پکیج کامل اطلاعات محصول صادراتی در 3تا5 کشور به انتخاب مشتری/لیستی از فروشندگان بالقوه محصولات مورد نظر وارداتی) 10000000 تومان
مشاوره طلایی (مشاوره پیشرفته + انعقاد قرارداد با طرف دوم در کشور مبدا/مقصد + پیگیری ارسال اولین محموله محصول و توزیع فروش از مبدا تا مقصد) 30000000 تومان

تامین از منابع بین المللی برای شماآیا از منابع بین المللی دست اول مربوط به شرکتتان بی اطلاعید؟
به نظر شما بهترین منابع مورد نیاز شرکت شما در کدام کشور، شهر، محله و شرکت موجود می باشد؟
آیا تابحال هزینه مالی و زمانی بالایی را برای تامین محصول، کالا و یا خدمات مورد نیازتان انجام داده اید و به دنبال راه سریعتر و ارزانتری هستید؟
آیا در دوران تحریم نمی توانید از شرکای بین المللی خود خرید کنید؟

ما کالاها، محصولات و خدمات شما را در سطح جهانی برای بهبود زنجیره عرضه کسب و کارتان و تنوع بخشیدن به فعالیت های خود، تامین می کنیم.

جزئیات مربوط به محصول، کالا یا خدمات مورد نیازتان را از جمله محدوده قیمت، مبدا تولید کننده یا ارائه دهنده، اسناد و مدارک، تاریخ تولید، نمونه، کاتالوگ های در دسترس، مشخصات فنی، تاریخ مورد نیاز و سایر اطلاعات خاص مربوطه برای تضمین تامین مناسب، به ما ارسال کنید. در نظر داشته باشید بر اساس ارزش های شرکت ما، رعایت امانت در اطلاعات مشتریانمان همیشه در اولویت ما خواهد بود.
تخصص فنی ما درپیدا کردن طرف معامله شما و مذاکره در معاملات می تواند رنج گسترده ای از محصولات، کالا و خدمات شما را تامین نماید.
برای ارتباط در این زمینه لطفا از لینک زیر فرم مربوطه را پر بفرمایید.

توسعه کسب و کار با ساناکوبه نظر شما یک کسب و کار موفق برای رشد هر چه بیشترش چه اقداماتی بایستی انجام دهد؟
آیا برای گسترش بین المللی کسب و کار خود نیازمند به مشاوره و اطلاعات مطمئن هستید؟
آیا تابحال به تقویت سازمانی خود برای نفوذ در بازارهای جدید بین المللی فکر کرده اید؟

گروه بازرگانی ساناکو کسب و کار بین المللی شما را برای ایجاد بهترین پتانسیل رشد شرکتتان توسعه می دهد.

گسترش کسب و کار شما به صورت بین المللی و تقویت درآمد خود در بازارهای جدید نیاز به یک ساختار سازمانی سازگار، بازاریابی محصول و استراتژی های موقعیت نام تجاری، استراتژی های فروش و توزیع، یک شبکه قابل اعتماد از شرکای توزیع و فروش، یک چارچوب قانونی سازگار برای اداره کردن و رشد کسب و کار شما در سطح بین المللی دارد.
بنابراین، گروه بازرگانی ساناکو به عنوان توسعه دهنده کسب و کار شما خدمات سطح پایه و پیشرفته را ارائه می دهد. خدمات پایه توسعه کسب و کار گروه بازرگانی ساناکو را برای یک بار، فقط با هزینه 499 یورو می توانید هم اکنون رزرو کنید.
با توجه به خدمات پیشرفته ما، حداقل زمان پیشنهادی برای مشارکت ما به عنوان توسعه دهندگان کسب و کار بین المللی شما 3 ماه است، در حالی که برای دستیابی به نتایج بلند مدت 6 ماه توصیه می شود.
برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید.

توسعه بازار با بازرگانی ساناکوآیا بازار فعلی شما اشباع شده است؟
آیا به بازارهای هدف بین المللی خود آگاهی کافی ندارید؟
آیا نیاز به تحلیل و توسعه بازار بین المللی خود دارید؟
آیا می خواهید ظرفیت تجاری شرکتتان را افزایش دهید؟

گروه بازرگانی ساناکو بازارهای بین المللی را را برای نفوذ کسب و کارتان با کمترین ریسک ها و بدست آوردن نتایج مطلوب از طریق هوش اقتصادی تجزیه و تحلیل می کند.

در برخی مواقع، حالت اشباع بازار در محدوده داخلی بازار فروش شما، پتانسیل رشد کسب و کار شما را کاهش می دهد. گسترش بازار، چه از طریق بدست آوردن بخش جدیدی از مشتریان بین المللی و چه از طریق بهینه سازی مجموعه محصولات موجود خود، نیازمند به کارگیری ابزارهای تحلیلی به منظور افزایش ظرفیت تجارت شما فراتر از مرزهای محدود بازارتان است.
بنابراین، خدمات پایه و پیشرفته توسعه بازار گروه بازرگانی ساناکو، استراتژی های گسترش بازارتان را به منظور ایجاد ارزش برتر درازمدت برای کسب و کار شما شخصی سازی می کند.
برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید.

مدیریت صادرات با بازرگانی ساناکوآیا نیرو و یا زمان کافی برای انجام صادرات کالا، محصولات و خدمات خود ندارید؟
آیا به اطلاعات کافی در مورد بازار هدف خود در کشورهای دیگر نیاز دارید؟
آیا نیاز به شناخت کافی از مشتریان خود در آن سوی مرزها و اطمینان بر انجام صحیح معامله صادراتی خود دارید؟

گروه بازرگانی ساناکو، بصورت کاملا حرفه ای تجارت صادراتی شما را مدیریت می کند، تا شما ظرفیت های سازمانی خود را برای تمرکز بر رشد کسب و کارتان بکار بگیرید..

جزئیات مربوط به محصول یا کالاهای مورد نظر خود به منظور صادرات از جمله واحد یا حجم، محل هدف، محل مبدا، تاریخ مورد نیاز برای رسیدن به محل هدف، شرایط بیمه، جزئیات فنی و سایر اطلاعات خاص مربوط به تجارت صادراتی تان را برای ما ارسال کنید، تا در کوتاهترین زمان ممکن مشاوره صادراتی به شما داده شود و درصورت نیاز گروه بازرگانی ساناکو آن را برای شما انجام دهد.
برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید.

اخذ نمایندگی فروش و توزیع توسط بازرگانی ساناکوآیا تا به حال نیاز به فروش بین المللی کالاها، محصولات یا خدمات خود را حس کرده اید؟
به نظرتان تاسیس یک شرکت با زیرساخت های فروش و توزیع در محال بازار هدف شما چه میزان زمان بر و هزینه بر است؟
آیا تا به حال دنبال یک شریک حرفه ای و با امنیت بالا برای فروش و توزیع کالاها، محصولات و خدمات خود در بازارهای بین المللی بوده اید؟

گروه بازرگانی ساناکو، کسب و کار شما را ارایه می کنیم و فروش بین المللی کالاها، محصولات یا خدمات شما را انجام می دهیم، تا شما قادر به دست آوردن سهم بازار و یک شهرت ماندگار شوید.

تاسیس یک شخصیت حقوقی در بازارهای جدید که دارای زیرساخت های فروش و توزیع باشد، بسیار پرهزینه و دارای ریسک است. در عوض، شما با اطمینان می توانید با گروه بازرگانی ساناکو شریک شوید. خدمات پیشرفته گروه بازرگانی ساناکو، برای تولیدکنندگان یک پلت فرم تکامل یافته به عنوان یک مرکز تماس با مشتری ها و سازمان های منطقه ای شان را فراهم می کند.
گروه بازرگانی ساناکو به طور مستقیم کالاها و محصولات شما را در محدوده بازار خود یا از طریق کانال های توزیع مختلف، به فروش می رساند. علاوه بر این، برند شما، فعالیت های بازاریابی و لینک های ارتباطیتان را در وبسایتمان قرار می دهد.
برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید.

فروش و توزیع کالا و خدمات صارداتی توسط بازرگانی ساناکوآیا تا به حال قادر به فروش و توزیع محصولات یا خدماتتان در مقیاس جهانی نبوده اید؟
آیا از هزینه های مبهم و متغیر فروش و توزیع کالاها و خدمات صاردراتیتان خسته شده اید؟
آیا نیاز به پرسنل فروش و پشتیبانی آموزش دیده بین المللی دارید؟

گروه بازرگانی ساناکو، کالاها، محصولات یا خدمات صادراتی شما را در مقیاس جهانی به بهترین نحو ممکن با مناسب ترین قیمت از نظر شما می فروشد.

برای افزایش فروش صادراتی جهانیتان، با استفاده از مشاوره تجاری گروه بازرگانی ساناکو، زیرساخت های فروش و توزیع بی نظیر و با هزینه ای مناسب برای فروش یا توزیع کالاها و محصولات شما در ازای یک هزینه کمیسیون ثابت در اختیارتان قرار می گیرد. گروه بازرگانی ساناکو همواره این اطمبنان را می دهد که یک هزینه ثابت بر پایه ی درصدی از مبلغ فاکتور و یا هزینه حمل و نقل برای هر واحد و یا حجم فروخته شده از طرف شما، برای همه کالاها، محصولات یا خدماتتان اعمال می شود.
در صورت درخواست شما، گروه بازرگانی ساناکو می تواند تدارکات حمل و نقل (انبار، حمل و نقل و ترابری، و غیره)، پرسنل فروش و پشتیبانی آموزش دیده و با تجربه را با یک هزینه ثابت اضافی فراهم کند.
برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید.

تبلیغات و بازاریابی تجاری توسط گروه بازرگانی ساناکوآیا تابحال نیاز به افزایش جذابیت محصولات و یا خدماتتان داشته اید؟
به نظر شما مهمتربن دستاورد متمایز محصولات یا خدمات شما در بازارهای جدید هدفتان چیست؟ چگونه آنها برجسته می شوند؟
آیا نیاز به یک محل رایگان برای تبلیغ و یا پیدا کردن فروشندگان محلی در بازارهای هدفتان دارید؟

گروه بازرگانی ساناکو، مفاهیم و کمپین های بازاریابی تجاری را به منظور برجسته کردن جاذبه کسب و کار شما برای مشتریان فعلی و جدید خلق می کند.

بازاریابی تجاری یک ابزار ضروری در زنجیره تامین است تا در بک بازار موجود در برابر مشتریان فعلی و جدید کسب و کار شما، موقعیت، تمایز و ارتباط شرکت، نام تجاری یا خطوط محصولات و خدمات شما را، به منظور بهبود روابط تجاریتان و ایجاد فرصت های جدید کسب و کار برایتان فراهم آورد؛ از این رو برای افزایش فروش و توزیع محصولات و خدمات خود بصورت غیر قابل انکاری به آن نیاز داریم.
به منظور رقابت برای مشتریان موجود یا جدید کسب و کار در بازارهای جدید، بایستی کسب و کار شما پیام خود را به مشتریانش به طور مناسبی ارایه دهد. بنابراین گروه بازرگانی ساناکو پیشنهادات فروش منحصر به فردی برای شما درنظر می گیرید.
برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید.

حضور در نمایشگاه و برپایی غرفه توسط بازرگانی ساناکوآیا تابحال خواسته اید برای حضور در نمایشگاه بین المللی تخصصیتان مترجم حرفه ای در کنارتان داشته باشید؟
آیا تا بحال تصمیم گرفته اید که در یک نمایشگاه بین المللی اروپایی یا کشورهای همسایه شرکت کنید؟
آیا به این فکر کرده اید، که داشتن غرفه در پاویون کشور آلمان برای پرزنت محصولات و خدماتتان چه تاثیری در فروشتان خواهد گذاشت؟

تیم بازاریابی و فروش ساناکو با افتخار برای حضور در نمایشگاه ها، بستن قراردادها، برپایی غرفه در پاویون های ایران یا آلمان به شما در یافتن تامین کنندگان و یا خریداران مستقیم بین المللی با حضور در کشورهای اروپایی و همسایه کمک خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر متشکریم از طریق راه های ارتباطی ما، تماس میگیرید.

درخواست مشاوره بازرگانی دارید؟
لطفا با ساناکو تماس بگیرید