مزیت مشاوره صادرات در چیست؟

تحقیق بازار چیست و چرا در تجارت بین المللی ضرورت دارد؟
مرداد ۱۷, ۱۳۹۸
همه چیزهایی که در مشاوره واردات از چین باید بدانید.
مرداد ۲۵, ۱۳۹۸
نمایش همه

مزیت مشاوره صادرات در چیست؟

مزیت مشاوره صادرات چیست؟ مشاوره صادراتی چیست؟ چرا ما باید این کار را انجام بدهیم؟ آیا مشاوره صادرات به موفقیت در تجارت کمک می کند؟

این سوالاتی است که با شنیدن مشاوره صادرات پیش خواهد آمد. با ما همراه باشید تا مزایایی آن را با هم از نظر بگذرانیم.

 

صادرات

 

مزایای مشاوره صادرات:

اهمیت مشاوره صادرات در دنیای پیشرفته امروز بر هیچکس پوشیده نیست. کشورهای جهان به علت توزیع متنوع عوامل تولید ناچار به روابط تجاری با یکدیگر هستند.

برای آشنایی با مقررات صادرات باید از افراد متخصص و حرفه ای که در این زمینه تجربه ی بالایی دارند، کمک گرفته تا در این مسیر تحمل شکست و ضررهای جبران ناپذیر نشوید.

حال می خواهیم بدانیم در مشاوره صادرات با چه خدماتی روبرو می شویم. این مشاوره از نظر مکانی به دو دسته تقسیم بندی می شود.

دسته اول که کمی عمومی تر است، مشاوره صادراتی در مبدا که در حین مشاوره افراد متخصص راه های صحیح ایجاد روابط تجاری که در صادرات رواج دارد را به شما گوشزد می کنند مانند آشنایی با منابع تهیه کالا، خرید، صدور کالا، آشنایی با شرایط پرداخت، مقررات متحدالشکل اعتبارات اسنادی، گشایش اعتبار، انواع بیمه حمل و نقل، بازرسی کالا، اسناد حمل، بارنامه، عدل بندی، گواهی بازرسی و ترخیص کالا مواردی است که در مشاوره صادرات توسط افراد خبره به شما ارائه می شود.

دسته دوم، مشاورین صادراتی در مقصد که نیاز به نیروی متخصص تر است و حوزه اختصاصی شرکت ساناکو می باشد. خدمات تخصصی مشاوره صادراتی ما از تحقیق بازار و حجم محصولات مورد نظر شما در کشورهای مقصد گرفته تا پیدا کردن شرکت های طرف قرارداد یا ایجاد زنجیره های فروش در آن کشور ها بسط پیدا می کند.

مشاوره صادرات

 

مشاورین صادراتی ما برای شما چه می کنند؟

همچنین شما می توانید در مراحل حساس به مشاورین خبره  ما در این زمینه اعتماد کنید. این مراحل شامل نحوه قیمت گذاری قیمت کالاهای صادراتی در گمرک، شرایط اخذ مجوز از وزارت بهداشت در مواقع لزوم، فرم های گمرکی برای اعلام قیمت به خریداران  نحوه ی اخذ ضمانت نامه بانکی برای دریافت وجه از تاجران خارجی و مهم ترین مرحله نحوه ی بازاریابی کالا برای صادرات  و تعداد زیادی خدمات دیگر همه مواردی است مشاوره صادرات ساناکو شما را یاری خواهد کرد.

ممکن است شما در زمینه صادرات در ابتدای راه باشید و به علت تازه کار بودن با شرایط سختی دست و پنجه نرم کنید.

وجود مشاورین از خطر ها و ریسک های احتمالی جلوگیری کرده و مانع از بین رفتن سرمایه ی افراد می شود.

در کنار کم تجربگی و نداشتن تخصص که امری طبیعی در همه شرکت های تازه به کار دنیا در حوزه تجارت بین الملل است، مشکلات و چالش هایی که بعلت تحریم ها دامن گیر تجار ایرانی شده است را نیز باید اضافه کنید.

شرکت خدمات بازرگانی ساناکو با این مزیت که یک شرکت آلمانی است. خدمات ویژه ای در زمینه مشاوره ی صادرات به شما ارائه می کند.

ساناکو مفتخر است که در زمینه مشاوره صادرات، واردات و تحقیق بازار از متخصصین خبره و مترجمین زبان های انگلیسی و آلمانی بهره می گیرد و شما را در زمینه تجارت راهنمایی می کند.

وجود مشاورین کارآمد متخصصین حرفه ای به شما این امکان را می دهد تا با اطمینان خاطر مشاوره صادرات خود را به ساناکو سپرده و از مزایای ویژه و خدماتی آن بهره مند شوید.

 

ساناکو دوست و مشاوری مطمئن برای امور تجاری شما است.  به شما پیشنهاد می کنیم که با پر کردن فرم اطلاعاتی صادراتی زیر اولین قدم  را در صادرات حرفه ای بردارید.

فرم مشاوره صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *