همه چیزهایی که در مشاوره واردات از چین باید بدانید.

مزیت مشاوره صادرات در چیست؟
مرداد ۲۰, ۱۳۹۸
مشاوره واردات با ساناکو چه مزیتی دارد؟
شهریور ۲, ۱۳۹۸
نمایش همه

همه چیزهایی که در مشاوره واردات از چین باید بدانید.

Importin from China

ضرورت مشاوره واردات از چین در چیست؟

اگر شما در امر واردات کالا فعالیت می کنید، با توجه به موقعیت کنونی چین در تجارت جهانی که ۸۰ درصد از کالاهای صادراتی موجود در جهان متعلق به این کشور است. مشاوره واردات کالا از چین در چنین موقعیتی برای شما یک امر اجتناب ناپذیر به حساب می آید.

بیشتر تجار و واردکنندگان کالا عقیده دارند که همکاری با طرف های چینی و واردات کالا از این کشور سود سرشاری دارد.

اما نکته قابل توجه این جاست. نباید بی گدار به آب زد واردات ار کشور چین نیز اصول خود را دارد.

حال این سوال پیش خواهد آمد برای موفقیت در این مسیر باید چه تمهیدی اندیشید. ما یک پاسخ مناسب برای پرسش شما داریم. گروه خدمات بازرگانی ساناکو با متشکل از افراد حرفه ای شما را در امر مشاوره واردات از چین یاری خواهد کرد.

چرا مشاوره واردات از چین ضروری است؟

برای اینکه بدانید به چه دلیل مشاوره واردات از چین لازم است همراه ما باشید. با توجه به موقعیت کنونی کشور چین در اقتصاد جهان و قیمت کالاهای عرضه شده توسط این کشور وسوسه انگیز و سود آور است.

در ابتدا باید بدانیم چینی ها چگونه بازار جهانی و از جمله بازار کشور ما را قبضه کرده اند. استراتژی چینی ها به این گونه است. ابتدا دست به تولید انبوه زده و نبض بازار را به دست گرفته سپس شرایط خرید را بررسی کرده و پس از آن به بهبود کیفیت آن می پردازد. این نکته در مشاوره واردات از چین بسیار حائز اهمیت است.

چینی ها با استفاده از نیروی کار ارزان، دست کاری در ارز و استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا در تولید انبوه در بازار اقتصاد جهان نقش مهمی را ایفا می کنند.

تاجران و بازرگانان محترم برای خرید از چین می توانند با کمک گرفتن از افراد مجرب این مسیر را به سلامت طی کنند.

 

حال این سوال پیش خواهد آمد گروه بازرگانی ساناکو در مشاوره واردات از چین چه موضوعاتی را برای شما روشن می کند.

شمه ای از کارهایی که ساناکو در این زمینه برای شما روشن خواهد کرد را در ذیل برمی شماریم.

هربازرگان موظف است طبق قوانین گمرکی حاکم بر کشورش کالایی را وارد یا صادر کند. در این جا به شکل اختصاصی برای مشاوره واردات در چین ما به شما خواهیم گفت که کالاهای مشروط کدام هستند. کالای مشروط به کالایی گفته می شود که برای واردات آن بتوانیم از ارگان های ذی ربط مجوز دریافت کنیم.

مشاوره واردات از چین به شما کمک خواهد کرد علاوه برشناخت کالاهای مشروط پرسود مراحل دریافت مجوز رابه شکل صحیح انجام دهید.

همچنان شما را در امر اجتناب از خرید کالاهای ممنوعه یاری خواهد کرد. طبق قوانین هر کشور و کشور جهموری اسلامی ایران واردات برخی کالا ها به کشور مغایرت با شرع حاکم دارد. اگر مایل به واردات از چین هستید باید به این نکته ظریف توجه کنید. ما  با مشاوره واردات از چین به شما خواهیم گفت کالای مورد نظر شما در زمره کالاهای ممنوعه است و از ضرر و زیان حاصل جلوگیری خواهد شد. باید بدانید که لیست کالاهای ممنوعه ممکن است با سرعت تغییر پیدا کند. در همان زمان که شما در حال خرید کالا هستید ممکن است کالای ممنوعی مشروط یا بلعکس مشروطی ممنوع شده باشد. مشاوره واردات شما را یاری خواهد کرد تا از این مسائل آگاهی داشته باشید.

خرید و ترخیص کالا مهم ترین بخش واردات از چین محسوب می شود. ابتدا باید با طرف های چینی مذاکره کرده و پس از توافق بر سر قیمت به انعقاد قرار داد پرداخت که همه ی این ها می تواند در سایه مشاوره و همکاری با افراد متخصص به نحو احسن انجام پذیرد.

گروه خدمات بازرگانی ساناکو با استفاده از متخصصان امور بازرگانی و تحقیقات بازار مسلط بر کلیه امور می تواند شما را در این مهم یاری کرده و با اطمینان به انعقاد قرار داد و واردات بپردازید.

تیم مشاوره ساناکو به شما کمک خواهد کرد که با کدام شرکت ها وارد مذاکره شوید، از چه روش های پرداخت و بیمه ای استفاده نمایید و بهترین روش حمل از نظر هزینه و زمان را برای کالای خود با توجه به کمبود و سودآوری آن کالا در دوران عادی و تحریم انتخاب کنید، تا معامله ای پر سود تر را شروع کرده و در انتهای به رشد کسب و کار شما منتج شود.

 

نکات مهم در واردات از چین

مشاوره واردات از چین

در زمان انعقاد قرار داد این سوال پیش خواهد آمد آیا یک قرار داد انگلیسی کافی است یا قراردادی به زبان چینی را هم باید تهیه کنم؟

چه شرایطی را باید در نظر بگیرم، بهترین راه حمل و نقل چیست و هزینه ها را چگونه باید پرداخت کرد؟

بهترین تمهیدات برای اطمینان از سلامت کالا چیست ؟

پاسخ به پرسش هایی از این دست بر عهده متخصصان با تجربه ما خواهد بود تا واردات کالای مورد نظرتان را برای شما به شکل روشن توضیح خواهد داد.

پس از آن شما را در زمینه اطمینان از سلامت کالا طبق قرارداد ذکر شده و انتقال آن به گمرک چین و همچنین پرداخت حقوق گمرکی طبق قوانین این کشور یاری خواهد کرد.

مشاوره واردات از چین پس از آن با ارائه راه حل های مناسب به شما روند ترخیص کالا در گمرک ایران به شیوه ی قانونی و پرداخت حقوق گمرک راهنمایی خواهد کرد.

شما می توانید با تکیه واطمینان به افراد مجرب و حرفه ای در زمینه مشاوره واردات از چین به سود سرشاری دست پیدا کنید.

خدمات بازرگانی ساناکو با تجربه بالا در زمینه مدیریت خدمات بازرگانی به شما اطمینان می دهد که در امر مشاوره واردات از چین مانند دوست و همکاری دلسوز در کنار شما باشد.

با کلیک بر فیلم آموزشی آشنایی با بازار چین ، این سمینار مفید را در آپارات مشاهده کنید.

به شما پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی با کلیک بر فرم مخصوص واردات ، آن را پر کرده و برای کاهش هزینه های واردات خود با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *