مشاوره واردات با ساناکو چه مزیتی دارد؟

همه چیزهایی که در مشاوره واردات از چین باید بدانید.
مرداد ۲۵, ۱۳۹۸
نمایشگاه آلمان با ساناکو
بازدید نمایشگاهی و اهمیت آن در مدیریت بازاریابی حرفه ای
شهریور ۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

مشاوره واردات با ساناکو چه مزیتی دارد؟

مشاوره واردات از یک شرکت یا گروه که می توانند این کار را بصورت تخصصی انجام دهند، امری ضروری است. واردات کالا یک کار کاملا تخصصی است که اگر بدون تجربه و علم کافی انجام شود شخص وارد کننده احتمالا دچار ضرر های سنگینی خواهد شد. در ادامه بیشتر در مورد خدمات بازرگانی ساناکو (Sanaco) و مشاوره واردات از کشورهای مختلف و تحقیق بازار صحبت خواهیم کرد.
مشاوره واردات

مشاوره واردات

ساناکو (Sanaco)

گروه بازرگانی ساناکو بیش از دو سال است که بصورت تخصصی در زمینه مشاوره واردات، صادرات، مشاوره و توزیع کالا در بازار های جدید بین المللی در کشور آلمان در حال فعالیت است. در ساناکو هدف اصلی این است که سود بیشتری سهم شرکای تجاری ما شود و معاملات پرسود تری داشته باشند!

 

خدمات بازرگانی ساناکو

گروه بازرگانی ساناکو با شعار صداقت و امانتداری می‌ تواند انواع خدمات بازرگانی مورد نیاز شرکت ها و افراد مختلف را انجام دهد. در ادامه با برخی از خدمات بازرگانی ساناکو بیشتر آشنا خواهید شد.
فروش و توزیع کالا های صادراتی در کشور های هدف، تبلیغات و بازاریابی تجاری، توسعه کسب و کار، مشاوره خدمات بازرگانی، تامین کننده از منابع بین المللی، توسعه بازار، مدیریت صادرات، مشاوره واردات، اخذ نمایندگی فروش، اخذ نمایندگی توزیع و … تنها بخشی از خدمات بازرگانی ساناکو در سراسر جهان است که می‌ توانید از آن برای کسب و کار یا شرکت خود استفاده کنید.

تحقیق بازار

برای ورود به هر بازار یا کسب و کاری شما نیاز به شناخت دقیق بازار و مشتری های آن کسب و کار دارید. این کار تنها با تحقیق بازار قابل انجام است. در واقع تحقیق بازار به فرآیندی گفته می شود که در آن می توانید اطلاعات متنوعی درباره مشتریان کنونی یا مشتریان آینده آن کالا یا خدمات بدست آورید.
معمولا پس از انجام تحقیقات بازار صاحبان کسب و کار تصمیم می گیرند که چگونه کسب و کار خود را اداره کنند و یا حتی توسعه دهند!
در امر مشاوره واردات شناسایی مشتریان بالقوه یا کسب و کارها برای نیاز به کالای وارداتی امری بسیار مهم است همچنین تامین کالای وارداتی مورد نیاز از منابع معتبر نیز امری بسیار مهم است که باید بیشتر به آن توجه کرد.

 

مشاوره واردات از آلمان
کشور آلمان یکی از ۵ کشور اروپایی صادر کننده کالا به ایران است. در این زمینه گروه بازرگانی ساناکو که در دفتر اصلی آن در شهر کلن آلمان است قابلیت مذاکره و همکاری با افرادی که قصد واردات از آلمان و دیگر کشورهای اروپایی یا حتی امریکایی را دارند، دارد.
معمولا افراد برای واردات ماشین آلات از آلمان استفاده می کنند چرا که کیفیت ماشین آلات ساخته شده در این کشور بالاست و از استانداردهای جهانی بهره می برد. مشاوره واردات به این افراد کمک زیادی می کند.
مشاوره واردات از چین
این روزها واردات خودرو از چین از برندهای مختلف هایما، دانگ فانگ و … رونق گرفته است اما واردات از چین به این موارد محدود نمی شود بلکه موضوعات و کالاهای فراوانی است که می توان از این کشور وارد کرد. برای درک بهتر و شناسایی فرصت ها بهتر است از مشاوره واردات استفاده کنید.
در واقع کشور چین بزرگترین شریک تجاری ایران به حساب می آید که بیشتر کالاهای مورد نیاز ما را تامین می کند. ایران برای دور زدن تحریمها در چند سال اخیر از کشور چین کمک های زیادی گرفته است.

 

گروه بازرگانی ساناکو مانند همکار و دوستی وظیفه شناس و دلسوز در امر مشاوره واردات با مزایایی مانند مشاوره و حضور در نمایشگاه های اروپایی در کنار وارد کننده های ایرانی خواهد بود و با در اختیار قرار دادن مترجمان انگلیسی و آلمانی متخصص در امر بازرگانی شما را در تجارت و واردات  یاری خواهد کرد.

برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید بخش بازرگانی ما را مطالعه کرده و یا فرم مشاوره ما را که در پایین آمده است همین حالا پر بفرمایید.

فرم درخواست واردات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *