واردات تجهیزات پزشکی از معتبرترین برند های آلمان

نمایشگاه آلمان با ساناکو
بازدید نمایشگاهی و اهمیت آن در مدیریت بازاریابی حرفه ای
شهریور ۴, ۱۳۹۸
نمایشگاه مدیکا دوسلدورف
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف ۲۰۱۹
شهریور ۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

واردات تجهیزات پزشکی از معتبرترین برند های آلمان

واردات تجهیزات پزشکی

واردات تجهیزات پزشکی

واردات تجهیزات پزشکی از معتبرترین برند های آلمان

بازار تجهیزات پزشکی ایران به صورت سالانه در حدود دو میلیارد و پانصد میلیون دلار ارزش دارد. ۳۰ درصد از کل تجهیزات و ملزومات پزشکی مصرفی در ایران، در داخل کشور تامین می شود و ۷۰ درصد این محصولات، اقلام وارداتی هستند. اروپا سهم زیادی از واردات تجهیزات پزشکی به ایران دارد. از میان کشور های اروپایی، آلمان از بزرگترین و معتبر ترین تولید کنندگان تجهیزات و ملزومات پزشکی در سطح جهان است. سالانه تعداد زیادی از تجهیزات حرفه ای اتاق عمل، ابزار های جراحی، تجهیزات آندوسکوپی، مواد استریل بیمارستانی، انواع کیت ها، تجهیزات حمل بیمار و حتی تجهیزات قرنطینه از کشور آلمان وارد ایران می شود. برند های آلمانی، را می توان مورد اعتماد ترین برند ها در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی میان پزشکان و مراکز درمانی دانست. با وجود تحریم ها، واردات این تجهیزات و ملزومات از کشور آلمان نیازمند همکاری با گروه های حرفه ای بازرگانی است.

آلمان و تولید با کیفیت ترین تجهیزات پزشکی

نکات حائز اهمیت در واردات تجهیزات پزشکی

واردات تجهیزات پزشکی، با توجه به بازار گسترده آن در ایران، بسیار پرسود می باشد. بنابراین بسیاری از بازرگانان اقدام به فعالیت در این زمینه می نماید. لازم به توجه است که واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی و دندانپزشکی یک تجارت تخصصی است. واردات این اقلام نیازمند اخذ مجوز های مختص به خود از سازمان غذا و دارو می باشد. علاوه بر مباحث مربوط به انتخاب برند، آگاهی از حجم تقاضا، اخذ مجوز ها و …، در بسیاری از مواقع، اپراتورها و کاربران تجهیزات پزشکی وارداتی نیازمند گذراندن دوره های ویژه آموزشی می باشند. همچنین ارائه خدمات پس از فروش و تعمیرات تجهیزات وارداتی از جمله مواردی است که یک واردکننده معتبر بایستی مد نظر داشته باشد. علاوه بر موارد ذکر شده، وجود تحریم ها، واردات تجهیزات پزشکی را با پیچیدگی بیشتری مواجه نموده است. واردکنندگان برای موفقیت در این عرصه، بی شک نیازمند مشاوره های تخصصی و حرفه ای واردات هستند.

نمایشگاه های تجهیزات پزشکی در آلمان

کشور آلمان اصلی ترین برگزار کننده معتبر ترین و بزرگترین نمایشگاه های تجهیزات پزشکی در سطح جهان است. این نمایشگاه ها، اغلب مورد توجه واردکنندگان می باشند. واردکنندگان با شرکت در این نمایشگاه ها، از دستاورد های روز جهان آگاه می شوند. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا)، نمایشگاه Medtec Europe و …که به صورت دوره ای برگزار می شوند، از جمله این نمایشگاه ها می باشند.

نمایشگاه تکنولوژی تجهیزات پزشکی آلمان

خدمات گروه بازرگانی ساناکو در زمینه واردات تجهیزات پزشکی

گروه بازرگانی ساناکو، با بهره گیری از کارشناسان زبده ، با انجام تحقیقات بازار و با شناخت کامل، مشاوره های لازم را به بازرگانان عزیز جهت واردات تجهیزات پزشکی، اخذ نمایندگی از برند های معتبر به ویژه از کشور آلمان ارائه می نمایند. بررسی حجم تقاضا در بازار مصرف، میزان اعتبار برند ها، بررسی خدمات پس از فروش تولید کنندگان مختلف، بررسی چگونگی برگزاری دوره های آموزشی ویژه کاربران و … از جمله خدمات تخصصی این گروه بازرگانی در زمینه واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی می باشد.

گروه بازرگانی ساناکو با توجه به تحریم های اقتصادی، تمامی موانع و مشکلات را در زمینه واردات تجهیزات و ملزومات پزشکی شناسایی نموده و برای آنان راهکارهای مناسب و منطقی ارائه می نماید.  همچنین بازرگانان می توانند با همکاری گروه بازرگانی ساناکو در معتبر ترین نمایشگاه های تجهیزات پزشکی جهان نیز شرکت نموده و در خصوص به روز ترین تجهیزات اطلاعات کسب نمایند. کارشناسان توانمند ساناکو در نمایشگاه های تخصصی همراه شما جهت انتخاب و خرید تجهیزات و ملزومات مد نظرتان خواهند بود.

برای اطلاعات بیشتر خدمات بازرگانی ساناکو را مطالعه بفرمایید و یا فرم زیر را پر نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *