نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف ۲۰۱۹

واردات تجهیزات پزشکی
واردات تجهیزات پزشکی از معتبرترین برند های آلمان
شهریور ۶, ۱۳۹۸
مشاوره واردات خودرو ساناکو
واردات خودرو و قطعات یدکی ساناکو از کشور آلمان
شهریور ۱۴, ۱۳۹۸
نمایش همه

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف ۲۰۱۹

نمایشگاه مدیکا دوسلدورف

آشنایی با نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف ۲۰۱۹

برای بسیاری از فعالان حوزه تجهیزات پزشکی و خدمات درمانی، نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف فرصتی استثنایی برای آشنایی بیشتر با پیشرفت های نوین و روز در حوزه درمانی و تجهیزات پزشکی به شمار می رود. بی شک یکی از مهمترین رویداد های بین المللی در حیطه خود نیز می باشد. نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف که با نام اختصاری مدیکا نیز شناخته می شود، از سال ۱۹۴۷ در شهر دوسلدورف آلمان بنیان نهاده شده و در حال حاضر بالغ بر ۴۰ دوره برگزار شده است. امسال نیز بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، این نمایشگاه در تاریخ ۱۸ الی ۲۱ نوامبر برابر با ۲۷ الی ۳۰ آبان ماه پذیرای پزشکان و فعالان حوزه پزشکی و تجهیزات پزشکی و همچنین علاقمندان و دنبال کنندگان پیشرفت های حاصل شده در این حوزه خواهد بود. گروه ساناکو با افتخار آمادگی خود را برای کمک به شرکت ها و اشخاص علاقمند به بازدید از این نمایشگاه در خصوص انجام تشریفات سفر و خدمات تخصصی در زمینه مذاکره با شرکت های خارجی اعلام می دارد.

نمایشگاه مدیکا دوسلدورف

 نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف (مدیکا)

 

محور های برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف

نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف هر ساله با حضور بیش از چندین هزار غرفه دار از ده ها کشور مختلف برگزار می شود و بر اساس اطلاعات فعلی برای این رویداد در سال ۲۰۱۹ نیز بیش از ۵۱۰۰ شرکت کننده از ۶۶ کشور جهان در حوزه های مختلف حضور دارند. این حوزه ها عبارتند از:

  • الکتروپزشکی و تجهیزات درمانی
  • تجهیزات آزمایشگاهی
  • تکنولوژی های تشخیصی
  • تکنولوژی های فیزیوتراپی و ارتوپدی
  • لوازم و تجهیزات مصرفی
  • فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • حوزه انتشارات و خدمات درمانی

از دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه مدیکا دوسلدورف کنفرانس ها، نشست ها و سخنرانی های مختلف در حاشیه این نمایشگاه است که برای بهره برداری هر چه بیشتر بازدید کنندگان، برنامه ریزی شده است. این نمایشگاه از لحاظ اهمیت و اندازه، بزرگترین در نوع خود بوده و هر ساله عده زیادی از بزرگان و تصمیم سازان فعال در حوزه درمان و پزشکی در این رویداد بین المللی حضور دارند.

موقعیت برگزاری و امکانات رفاهی نمایشگاه

محل برگزاری نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف واقع در منطقه Messe Dusseldorf  می باشد. هتل های متعدد چهار و پنج ستاره در همسایگی دور و نزدیک این نمایشگاه، برای رفاه حال شرکت کنندگان و بازدید کنندگان وجود دارد. این شهر زیبا در مجاورت رود راین قرار داشته و امکانات رفاهی کافی برای میهمانان داخلی و خارجی در آن مهیا می باشد. انواع وسایل حمل و نقل عمومی از جمله تاکسی، اتوبوس و مترو آماده خدمت رسانی به میهمانان نمایشگاهی این رویداد مهم می باشند.

مرکز نمایشگاهی شهر دوسلدورف

 

گروه بازرگانی ساناکو، همراهی مطمئن

آشنایی با زبان تخصصی بازرگانی و ارائه حرفه ای و تخصصی می تواند در تعامل شما با شرکت های خارجی و جذب مخاطبان و در نتیجه افزایش اعتبار برند شما بسیار تاثیرگذار باشد. این نیاز افراد و شرکت ها نیرو محرکه تشکیل مجموعه ساناکو است.

گروه بازرگانی ساناکو مفتخر است اعلام آمادگی نماید تا شما را در توسعه تعاملات، برگزاری جلسات جانبی و … در بازدید از نمایشگاه یاری نماید. با همکاری کارشناسان این گروه، قادر خواهید بود نسبت به ثبت نام در این رویداد مهم و انجام برخی تشریفات سفر از جمله رزرو هتل ها و هماهنگی جهت ملاقات با شرکت های خارجی و انجام مذاکرات حرفه ای و ایجاد معاملات پایدار، نهایت بهره برداری را از فرصت های نمایشگاهی بین المللی داشته باشید.

fه شما پیشنهاد میکنیم همچون برندهای طراز اول بدون فوت زمان از طریق لینک خدمات بازاریابی نمایشگاهی با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *