واردات خودرو و قطعات یدکی ساناکو از کشور آلمان

نمایشگاه مدیکا دوسلدورف
نمایشگاه تجهیزات پزشکی دوسلدورف ۲۰۱۹
شهریور ۷, ۱۳۹۸
مشاوره صادرات میوه ساناکو و اهمیت قبل از صادرات
شهریور ۱۵, ۱۳۹۸
نمایش همه

واردات خودرو و قطعات یدکی ساناکو از کشور آلمان

مشاوره واردات خودرو ساناکو

مشاوره واردات خودرو ساناکو

خدمات بازرگانی ساناکو جهت واردات خودرو و قطعات یدکی از کشور آلمان

واردات خودرو و قطعات یدکی یکی از جذاب ترین حوزه ها برای تاجران و بازرگانان ایرانی است. بازار گسترده این شاخه از واردات باعث شده است تا با وجود رقابت تنگاتنگ در این حوزه، بازرگانان زیادی علاقمند فعالیت در این عرصه باشند. واردات خودرو، انواع وسایل نقلیه موتوری و قطعات یدکی در ایران برای سال ۲۰۱۸، بیش از ۴۱ میلیارد دلار گزارش شده است که رقم قابل ملاحظه ای است. بخش عمده این بازار به ارزش چند میلیارد دلار، مربوط به واردات قطعات و لوازم یدکی تراکتور و وسایل نقلیه موتوری با ظرفیت بیش از ۱۰ نفر می باشد. خودروهای وارداتی نیز سهم قابل ملاحظه ای از این بازار را به خود اختصاص داده اند. عمده واردات خودرو و قطعات یدکی ایران از کشورهای چین، ژاپن، کره جنوبی و آلمان انجام می شود. واردات خودرو و قطعات یدکی شامل استاندارد اجباری است. بسیاری از بازرگانان ترجیح می دهند از برند های معتبر که حائز شرایط استانداردها می باشند، به واردات خودرو قطعات یدکی بپردازند.

واردات قطعات و لوازم یدکی در ایران

واردات قطعات و لوازم یدکی در ایران

واردات خودرو و قطعات یدکی از کشور آلمان

کشور آلمان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادرکنندگان خودرو، انواع وسایل نقلیه موتوری و قطعات یدکی در سطح جهان می باشد. بسیاری از کشورها از جمله ایران، به واردات خودرو و قطعات یدکی از این کشور می پردازند. حجم صادرات این کشور فقط برای خودرو و وسایل نقلیه موتوری در سال ۲۰۱۸، بیش از ۱۵۴ میلیارد دلار گزارش شده است. علاوه بر خودرو، کشور آلمان یکی از بزرگترین صادرکنندگان قطعات و لوازم یدکی وسایل نقلیه موتوری با ظرفیت بیش از ده نفر و تراکتور در سطح جهان است. حجم صادرات این حوزه در سال ۲۰۱۸، بیش از ۶۷ میلیارد دلار گزارش شده است.

آلمان بزگرترین تولید کننده قطعات یدکی

کشور آلمان یکی از قطب های جهان در تولید خودرو های لوکس و قطعات یدکی است و برند های معتبر زیادی در این کشور مشغول به فعالیت و تولید می باشند. بیشتر تولیدات این کشور منطبق بر استاندارد های مقبول جهان است، بنابراین بسیاری از کشور ها واردات خودرو و قطعات یدکی از این کشور را در اولویت قرار می دهند.

کشور آلمان رتبه اول صادرات خودرو و قطعات یدکی

کیفیت و اعتبار برند های آلمانی در تولید خودرو و قطعات یدکی به اندازه ای است که در بیشتر شاخه های صادرات این اقلام، کشور آلمان دارای رتبه اول صادرات در جهان می باشد. برای مثال کشور آلمان با صادرات بیش از ۱۵۴ میلیارد دلار، بزرگترین صادر کننده وسایل نقلیه موتوری در سطح جهان است. همچنین این کشور با صادرات قطعات یدکی و ملزومات تراکتور و وسایل نقلیه موتوری با ظرفیت بیش از ۱۰ نفر، به ارزش بیش از ۶۷ میلیارد دلار، رتبه اول جهان را به خود اختصاص داده است.

مشاوره واردات خودرو و قطعات یدکی ساناکو  

شرکت ساناکو با تجربه چندین ساله در زمینه واردات از آلمان و همچنین با تخصص منحصر به فرد در زمینه ارائه خدمات مشاوره و بازرگانی، آماده همکاری با شرکت هایی است که علاقمند به برنامه ریزی و انجام واردات خودرو و قطعات از کشور آلمان هستند. این شرکت با بهره گیری از تیمی متخصص ، با دسترسی به شرکت ها و طرف های قرارداد خارجی و کانال های مالی معتبر جهت انجام نقل و انتقالات پولی و بانکی، آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های بازرگانی فعال در زمینه واردات خودرو و قطعات یدکی اعلام می دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *