مشاوره صادرات میوه ساناکو و اهمیت قبل از صادرات

مشاوره واردات خودرو ساناکو
واردات خودرو و قطعات یدکی ساناکو از کشور آلمان
شهریور ۱۴, ۱۳۹۸
غذای سگ و گربه
غذای سگ و گربه و تامین آن از بهترین برند های آلمانی و دنیا
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸
نمایش همه

مشاوره صادرات میوه ساناکو و اهمیت قبل از صادرات

مشاوره صادرات میوه

مشاوره صادرات میوه

کشور ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان میوه است و با توجه به حجم بالای تولیدی میوه، بسیاری از تجار و بازرگانان اقدام به صادرات این محصول می نمایند. صادرات میوه به کشورهای مختلف، شامل صادرات هندوانه، گوجه، انواع مرکبات، انجیر و … می باشد. بازرگانان، اغلب انواع میوه را به کشور های مختلف از جمله کشورهای اروپایی صادر می نمایند. اروپا یکی از اصلی ترین مصرف کنندگان میوه صادراتی ایران است. امروزه صادرات میوه خشک نیز به اروپا با حجم بالایی انجام می شود. در میان کشور های اروپایی، کشور روسیه یکی از مقاصد اصلی صادرات این گروه از محصولات ایران می باشد. مشاوره صادرات میوه به ویژه صادرات به روسیه، به دلیل رقابت تنگاتنگ میان تامین کنندگان مختلف، نیازمند دانش و برنامه ریزی دقیق می باشد. صادرات میوه به اروپا، تجارتی پر سود است اما لازم است تا قبل از اقدام به صادرات، به نکاتی در صادرات میوه توجه نمایید. با ما همراه باشید تا به برخی از این نکات بپردازیم.

صادرات انواع میوه به اروپا

نکات حائز اهمیت در مشاوره صادرات میوه

صادرات میوه تجارتی پر سود است اما برای دستیابی به این سود لازم است تا نکاتی را قبل از اقدام به صادرات بدانید. در ابتدا بایستی قوانین صادرات به مقصد انتخابی خود را به خوبی بدانید. از طرفی در انتخاب کشور مقصد برای صادرات، لازم است تا سلیقه مردم آن کشور و حجم تقاضا را مورد بررسی قرار دهید. مشخصا برای برخی از میوه ها در برخی از کشورها، حجم تقاضای بیشتری وجود دارد.

 

میوه های مرغوب و با کیفیت را برای صادرات انتخاب نمایید. برخی از کشور های اروپایی، قوانین و استاندارد های ویژه ای در خصوص کیفیت میوه های قابل مصرف در آن کشور دارند.  از طرفی با توجه به این که میوه، فاسد شدنی است، شرایط نگه داری قبل از ارسال، حمل و نقل، زمان مناسب و مسیر مناسب صادرات را باید با برنامه ریزی دقیق و به صورت کارشناسانه انتخاب نمایید.

اهمیت بسته بندی در صادرات میوه

بسته بندی یکی از اصلی ترین نکات حائز اهمیت در هر صادراتی است. یک بازرگان برای موفقیت در صادرات میوه باید محصولات را با کیفیت مناسبی بسته بندی نموده و از استاندارد های بسته بندی کشور مقصد کاملا آگاه باشد. استفاده از ایده های جذاب برای بسته بندی می تواند تاثیر زیادی در موفقیت صادرات داشته باشد. در بسته بندی های مرغوب، اطلاعات محصول به زبان انگلیسی و زبان کشور مقصد درج می شود.

اهمیت بسته بندی میوه و مشاوره صادرات میوه

 

مشاوره صادرات میوه قبل از صادرات

برای مدیریت ریسک، بهتر است از مشاوره صادرات میوه و متخصصان این امر بهره گیرید. مشاوران صادرات، با آگاهی از حجم تقاضا، وضعیت رقبا و سایر تامین کنندگان، قوانین کشور مقصد و … موفقیت تجارت شما را تضمین می نمایند. تحلیل قدرتمند بازار و مشاوره در خصوص قوانین و استاندارد ها، همچنین انتخاب مناسب بهترین حاشیه سود می تواند یک تجارت پر سود را رقم بزند. مشاوران متخصص در زمینه صادرات می توانند راهکارهای متعددی برای انواع دغدغه ها از جمله انتخاب مسیر مناسب صادرات، ارائه نمایند.

صادرات گوجه فرنگی، صادرات انجیر، صادرات زعفران، صادرات هندوانه، صادرات محصولات کشاورزی به عراق، صادرات به روسیه و صادرات به اروپا در تخصص گروه بازرگانی ساناکو می باشد و شما می توانید همین حالا با پر کردن فرم صادرات ما از طریق لینک تماس با ما بدون معطلی از آفرهای ویژه ما استفاده نمایید.

گروه بازرگانی ساناکو، با بهره گیری از توان کارشناسان زبده و مجرب، تمامی نیازهای یک تجارت اصولی و حرفه ای را در زمینه صادرات میوه، پاسخ می دهند. از طریق کلیک لینک خدمات بازرگانی پیش از صادرات از مشاوره صادرات میوه ما بهره بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *