غذای سگ و گربه و تامین آن از بهترین برند های آلمانی و دنیا

مشاوره صادرات میوه ساناکو و اهمیت قبل از صادرات
شهریور ۱۵, ۱۳۹۸
ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل واردات برای ماینینگ
مهر ۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

غذای سگ و گربه و تامین آن از بهترین برند های آلمانی و دنیا

غذای سگ و گربه

تامین غذای سگ و گربه از بهترین برند های آلمانی

تامین غذای سگ و گربه از بهترین برند های آلمانی و دنیا

تمام کسانی که از حیوانات خانگی نگهداری می نمایند، می دانند که تامین غذای این حیوانات دغدغه اصلی صاحبان آن هاست. غذای سگ و گربه بایستی دارای ترکیب و مشخصات ویژه ای باشند تا بتوانند نیاز این حیوانات را رفع نمایند. حیوانات خانگی برای رفع گرسنگی و تربیت نیاز های ویژه ای دارند. لازم است تهیه غذای آنان به صورت تخصصی و کارشناسی شده انجام شود. از این رو تولید غذای سگ و گربه و البته سایر حیوانات خانگی به یک صنعت برجسته در سراسر جهان تبدیل شده است. در این میان برخی از کشورها توانمند تر از سایر کشورها، موفق به تولید بهترین غذاهای سگ و گربه شده و برترین برند ها را به خود اختصاص داده اند.

 

مشخصات بهترین غذای سگ و گربه

با پیشرفت علم و تکنولوژی، کیفیت غذای سگ و گربه روز به روز در حال افزایش است. برند های مختلف علاوه بر تفاوت در ترکیب ممکن است روش های تولیدی متفاوتی نیز داشته باشند که کیفیت نهایی غذا را تحت تاثیر قرار دهد. تفاوت برند های مختلف در تولید غذای خشک و تر برای سگ و گربه، ترکیب غذا ها و مقدار مواد مغذی و حیاتی است.

برخی برند ها با ترکیبات مخصوص و استفاده از امگا ۳، مواد ضد رادیکال های آزاد و فیبر، برتری زیادی در مقایسه با سایر برند ها دارند. همچنین ترکیب خوراک حیوانات خانگی در سیستم ایمنی این حیوانات تاثیر زیادی دارد. برند های برتر، غذاهایی ضد پلاک دندان و ضد تشکیل گلوله مو در معده حیوانات ارائه می نمایند. بهترین غذای سگ و گربه معمولا از بهترین مواد اولیه و گوشت تازه تهیه شده است. و نباید از رنگ دهنده ها، طعم دهنده ها و مواد اولیه مصنوعی در تهیه آنان استفاده نمی شود.

خوراک رویال کنین پرطرفدار ترین در دنیا و با مالکیت شرکت مارس آمریکا

برترین تولید کنندگان غذای سگ و گربه

رقابت میان تولیدکنندگان مختلف خوراک سگ و گربه بسیار تنگاتنگ است. تولیدکنندگان از کشور های مختلف با تحقیق و توسعه گسترده، همواره محصولات جدید و با کیفیتی را عرضه می نمایند. کشور آلمان، فرانسه و هلند که عمده واردات ایران نیز از این سه کشور انجام می شود. تولید کننده بهترین غذاهای حیوانات خانگی می باشند. در این میان کشور آلمان، از گذشته جایگاه ویژه ای داشته و در این عرصه پیشتاز بوده است. عمده برند های برتر و شناخته شده غذای سگ و گربه در جهان، برندهای آلمانی هستند. جوسرا، سانابل، هپی داگ، تریکسی، دکترکلادرز، بوش و … از جمله برند های آلمانی شناخته شده اند.

بهترین برندهای خوراک پت

برند های برتر آلمان در تولید غذای حیوانات خانگی

 

واردات غذای سگ و گربه

با وجود بازار گسترده و میلیون دلاری غذای حیوانات خانگی در داخل کشور، واردات این غذا به دلیل تحریم های اقتصادی و اهمیت جلوگیری از خروج ارز از کشور ممنوع شده است. گروه بازرگانی ساناکو، با ارائه راهکارهای ویژه، امکان تامین غذای حیوانات خانگی از جمله سگ و گربه از برترین برند های آلمانی، هلندی و ایتالیایی را در کشور ایران فراهم نموده است. تاجران و بازرگانان می توانند با همکاری کارشناسان و مشاوران دامپزشک این گروه، همچون دیگر مشتریان ما به تجارت در این زمینه بپردازند.

 

در انتها، متشکریم که همراه ما گروه بازرگانی ساناکو آلمان، در موضوع غذای سگ و گربه و تامین آن از بهترین برند های آلمانی بودید.

خوشحال میشیم نظرخودتون رو راجع به این مطلب در پایین همین پست برامون ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *