ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل واردات برای ماینینگ

غذای سگ و گربه
غذای سگ و گربه و تامین آن از بهترین برند های آلمانی و دنیا
شهریور ۱۶, ۱۳۹۸
نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ، نمایشگاهی به قدمت صد سال
مهر ۱۵, ۱۳۹۸
نمایش همه

ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل واردات برای ماینینگ

واردات ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل مورد نیاز دارندگان دستگاه های ماینر بیت کوین

قطعا تا کنون با ماجرای ممنوعیت استفاده از دستگاه های استخراج بیت کوین با تعرفه های فعلی برق بر خورده اید و تهیه و تامین ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل به ذهن شما نیز خطور نموده است. در این مطلب قصد داریم در خصوص امکان استفاده از ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل و شرایط استفاده از آنها بپردازیم. همانطور که با پدیده ظهور رمز ارز ها و علی الخصوص بیت کوین آشنا هستید، استقبال از از این تکنولوژی بسیار گسترش یافته و رشد بسیار شدید قیمت های این ارز رمز پایه، سبب هجوم عده زیادی برای راه اندازی مزارع استخراج شده است. مشخصا راه اندازی مزارع، در کنار نیاز به تولید برق برای دستگاه های ماینینگ، نیاز به خنک کاری و استفاده از خنک کننده های پر مصرف نیز دارد.

فارم ماین بیت کوین

تصویری از یک مزرعه استخراج بیت کوین

 

در طی چند ماه گذشته که وزارت نیرو اقدام به شناسایی مزارع استخراج بیت کوین به منظور کنترل مصرف برق نمود، تا مدتی استفاده از تعرفه های رایج برق از جمله خانگی، صنعتی و کشاورزی برای مزارع استخراج ممنوع بوده و پس از مدتی بنا به تصمیم دولت به دلیل نبود منع قانونی برای این فعالیت ها، امکان تامین برق با تعرفه صادراتی برای این مزارع مد نظر قرار گرفت. ناگفته پیداست که در صورت استفاده از برق صادراتی سود دهی این مزارع بسیار تحت تاثیر قرار گرفته و گاها نیز به دلیل نوسانات شدید قیمت این ارز ها، ممکن است در آستانه زیان دهی قرار گیرند. از این رو استفاده از تجهیزاتی همچون ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل به عنوان راه حلی جایگزین برای کاهش هزینه ها، توجه مزرعه داران را به خود جلب نمود.

 

خرید ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل

در حال حاضر استفاده از دستگاه های ماینر بیت کوین اعم از نو و کار کرده همچنان مورد استقبال قرار دارد. بنابراین همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، خرید و استفاده از ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل به عنوان راه حل کاهش هزینه های برق مصرفی معرفی شده است. اما اگر شما نیز کمی با این مدل تجهیزات منجمله ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل تولید برق آشنا باشید، می دانید که این دستگاه ها در سایز کوچک عمدتا زمان عملکرد نسبتا پایین تری دارند و قابلیت کار و مداوم و شبانه روزی را ندارند. در واقع عملکرد این دستگاه ها بر مبنای استفاده اضطراری از آنهاست و دستگاه هایی که قابلیت کار مداوم را دارند حداقل بالاتر از kVA 500 می باشند.

واردات ژنراتوهای کترپیلار

تصویر ژنراتور گازی و دیزلی به منظور تامین برق استخراج بیت کوین

 

خدمات گروه بازرگانی ساناکو

گروه بازرگانی ساناکو با افتخار اعلام می دارد آماده ارائه مشاوره های فنی و همکاری با کلیه افراد و مجموعه های متقاضی خرید یا واردات ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل با مشخصات و ویژگی های خاص و مورد انتظار مشتریان برای استفاده در مزارع و استخر های استخراج بیت کوین می باشد. این مجموعه با دسترسی به منابع مالی مناسب و تعامل مثبت با شرکا و همکاران خارجی، قادر است کلیه سفارشات مشتریان را بر اساس توافق های فی مابین طی یک دوره زمانی معین تحویل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *