نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ، نمایشگاهی به قدمت صد سال

ژنراتور ها و مینی نیروگاه های گازی و دیزل واردات برای ماینینگ
مهر ۷, ۱۳۹۸
نمایش همه

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ، نمایشگاهی به قدمت صد سال

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ، نمایشگاهی به قدمت صد سال

برای فعالان صنایع غذایی، نمایشگاه مواد غذایی آنوگا به واقع نام آشنا ترین و قدیمی ترین نمایشگاه معتبر در سطح بین المللی می باشد. این نمایشگاه که آغاز به کار آن به سال ۱۹۱۹ باز می گردد، از سال ۱۹۵۱ به صورت دو سالانه و مرتب در شهر کلن آلمان برگزار می شود. نمایشگاه مواد غذایی آنوگا سال ۲۰۱۹ در فضایی به وسعت ۲۸۰۰۰۰ متر مربع برگزار شده و پذیرای تعداد زیادی از فعالان صنعت تغذیه از جمله تولید کنندگان، تجار و بازدید کنندگان از بیش از ۱۹۰ کشور دنیا می باشد. بی شک نمایشگاه مواد غذایی آنوگا فرصت مناسب برای حضور فعالان اقتصادی ایران در این رویداد بین المللی است تا بتوانند ضمن برگزاری جلسات و نشست های دو جانبه و چند جانبه با طرف های خارجی، به معرفی محصولات پرداخته و نگاهی نیز به ورود به بازار های جدید داشته باشند.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا

پوستر نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹

محصولات و صنایع حاضر در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا

محصولات و صنایع حاضر در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا شامل انواع نوشیدنی های گرم و سرد، انواع دسر ها، گوشت، غذاهای گرم و سرد، غذاهای بهداشتی و مکمل های غذایی، انواع غذاهای دریایی، لبنیات و محصولات وابسته، نان و محصولات مرتبط و صنایع تجاری وابسته مانند سیستم های ارتباطی، بسته بندی، تجهیزات بهداشتی و حمل و نقل، یخچال ها و دستگاه های نگهدارنده، ساخت و ساز و دکوراسیون، تجهیزات آشپزخانه ای و سایر محصولات مرتبط با حوزه صنایع غذایی می باشند. نمایشگاه مواد غذایی آنوگا فرصت مناسبی به ویژه برای تولید کنندگان مواد غذایی داخلی نیز می باشد تا بتوانند با شرکت در آن با انواع تجهیزات، ماشین آلات و تکنولوژی های جدید صنایع مختلف غذایی آشنا شده و برای توسعه محصولات خود از این فرصت بهره جویند.

متولی و شرکت کنندگان نمایشگاه مواد غذایی آنوگا

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا در سال جاری از تاریخ ۴ تا ۹ اکتبر برابر با ۱۳ تا ۱۷ مهر ماه در حال برگزاری بوده و متولی هماهنگی های شرکت در نمایشگاه برای شرکت کنندگان ایرانی نیز اتاق بازرگانی ایران و آلمان بوده است. اتاق ضمن ثبت نام علاقمندان و فعالان برای شرکت در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا، خدمات رفاهی مناسبی نیز برای رفاه حال شرکت کنندگان در نظر گرفته که از آن جمله می توان به خدمات اخذ ویزای شینگن، ترانسفر فرودگاهی و نمایشگاهی، رزرواسیون هتل، بلیط های ورود به نمایشگاه، گشت شهری یک روزه، بیمه مسافرتی منطقه شینگن ویژه شرکت کنندگان، بلیط های رفت و برگشت و همچنین استقبال مدیران برگزاری نمایشگاه از گروه های شرکت کننده اشاره نمود.

نمایشگاه مواد غذایی آنوگا 2019

تصویر شرکت کنندگان و بازدیدکنندکان از نمایشگاه مواد غذایی آنوگا ۲۰۱۹

ساناکو در نمایشگاه مواد غذایی آنوگا

گروه بازرگانی ساناکو نیز به عنوان یکی از گروه های فعال حوزه تجارت کشور و متخصص در بازاریابی نمایشگاهی، ضمن داشتن تجربه فعالیت و همکاری با شرکت های آلمانی و حسن سابقه و روابط مثبت با اتاق بازرگانی ایران و آلمان و همچنین دسترسی به شرکای آلمانی فعال و معتبر، آماده همکاری و تعامل با فعالان و شرکت های علاقمند به توسعه مناسبات تجاری مابین ایران و آلمان است و در این راه دست کلیه علاقمندان به توسعه همکاری ها در کشور آلمان را به گرمی می فشارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *