خدمات بازاریابی دیجیتال

برند تجاری خود را در معرض مخاطبان جدید قرار دهید و با خدمات خدمات بازاریابی دیجیتال بین المللی ما صادرات و فروش دیجیتالی بین المللی را ایجاد کنید.

آگاهی از برند، محصول و خدمات خود را در بازار بین المللی جدید افزایش دهید.

 

در دنیای امروز، با توجه به وجود تلفن های هوشمند و تکنولوژی های دیگر، در جوامع پیشرفته به طور میانگین صفحه مانیتور یا گوشی هوشمند ۳ ساعت در جلوی چشم مخاطبان وجود دارد، بنابراین تبلیغ بیلبوردی جای خود را به تبلیغ دیجیتالی داده است. و افزایش قدرت برندینگ در حوزه دیجیتال امری ضروری است. مشاوران بازاریابی بین المللی ما برندهای زیادی را در دسته های B2B و B2C وارد بازارها و سرزمین های جدید کرده و نتایج سودآوری کسب کرده اند. از آن دسته اند:

بنابراین، اگر شما قبل از ورود به بازار جدید به دنبال ایجاد آگاهی از برند خود هستید یا می خواهید بلافاصله بعد از تولید مستقیم وارد بازار جدید شوید ، تیم بازاریابی دیجیتال بین المللی ما می توانند یک استراتژی و اجرای آن را متناسب با تجارت شما ایجاد کنند.

 

خدمات تخصصی بازاریابی دیجیتال ما چه هستند؟

 

افزایش رتبه سئو بین المللی :

از این طریق اطمینان حاصل می کنید که مشتریان شما در هر کجای دنیا که از طریق کلید واژه های برندتان در موتورهای جستجو سرچ می کنند، شما را می توانند پیدا کنند. متخصصان بهینه سازی موتورهای جستجو ما از اطلاعات بین المللی واقعی برخوردار هستند و به شما کمک می کنند تا رتبه های فعلی وب سایت خود را در سرزمین های کلیدی افزایش دهید، تغییرات را در برابر رقبا ردیابی کنید و فاکتورهای جستجوی اساسی را که به دنبال Google ، Bing ، Yandex و سایر پرتال های جستجو هستید، بسازید.

 

تولید محتوای متنی و ویدئویی :

آیا شما به دنبال اشخاصی هستید تا متون منحصر بفردی را برای بارگزاری در وبسایت یا شبکه های اجتماعی شما تولید کنند؟ ولی حوصله دردسرهای استخدام و بیمه و مالیات را ندارد؟ متخصصان حوزه بازرگانی ما این توانایی را دارند تا برای شما، بصورت منظم متن هایی با اصول سئو و افزایش رتبه در اینترنت جهانی به زبان های بین المللی ایجاد کنند. همچنین با کمک از گرافیست های خبره می توانیم برای شما انواع موشن گرافیک های طراز اول را به منظور نشان دادن خدمات و محصولاتتان تولید کنیم.

 

مدیریت جهانی PPC :

آیا برنامه های رشد سریع در دنیا اینترنت دارید؟ پس بازاریابی سرچ تبلیغاتی ممکن است استراتژی ایده آل برای تجارت شما باشد. با استفاده از پلتفرم های مهم جهان از جمله Google AdWords ، تبلیغات بینگ ، Yandex و تبلیغ YouTube، می توانیم برند شما را در لحظه ی مناسب در معرض دید مخاطبان جدید که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند، قرار دهیم. همچنین ایجاد کمپین های آگاهی از برند در آن مکان انجام دهیم تا نام شما را در وب سایت ها و پلتفرم های مشتریان بالقوه شما هر روز مرور می کند.

 

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی :

از طریق بازاریابی در رسانه های اجتماعی با استراتژی یکپارچه ای که برند شما را به عنوان رهبر فکری صنعت قرار می دهد، جایگاه آرمانی خود را به شکلی بزرگ هدایت کنید ما تلاش خواهیم کرد تا شغل، مشتریان بالقوه و موقعیت تجاری شما را بطور کامل درک کنیم تا یک استراتژی سالانه و کمپین های اجتماعی را تهیه کنیم.  در اینصورت شما مطمئن خواهید شد مشتریان هنگام ورود به لینکدین ، ​​توییتر و سیستم عامل های دیگر،  از شما و خدمات شما یادآوری می کنند.

 

مزایای خدمات بازاریابی دیجیتال بین المللی ساناکو :

  • برند خود را در بازار جدید ارایه می کنید.
  • آگاهی و شناخت از برند خود را ایجاد میکنید.
  • مبارزات هدفمند با رقبایتان را پیروز می شوید.
  • یک رویکرد متناسب و یکپارچه صادراتی پیدا می کنید.
  • خدمات درجه یک جهانی، در مقابل هزینه مقرون به صرقه
  • مشاوره متخصص ، رویکرد استراتژیک

 

برای تماس  اولیه و بدون تعهد در مورد الزامات خود، همین حالا با ما تماس بگیرید.