تحقیق بازار صادراتی

تحقیق بازار صادراتی در تحقیقات اولیه در بازار هدف شما برای ارزیابی اندازه فرصت شما.

بازار خود را بشناسید؛

پتانسیل بازار را بشناسید؛

چالش ها را بشناسید.

 

در نتیجه سالها تجربه و تخصص، ما بسته های تحقیق بازار را برای حمایت از تجارت شما با نتایج مشخص و قیمت گذاری ثابت، جمع آوری کرده ایم. هر بسته بندی به منظور ارائه ارزش ملموس طراحی شده است. بسته های مختلف تحقیق بازار به شما این امکان را می دهد تا بر اساس بودجه خود به سرعت به هدف خود برسید.

 

انواع پکیج های تحقیق بازار صادراتی :

 

  • پکیج آشنایی: شامل یک مشاوره اولیه برای شناخت مختصر از محصولات و خدمات مشابه شما، مناسب بودن دسته ای ازکشورها، آشنایی کامل با محصول یا خدمت شما می باشد.

این بسته ۱۹۰ یورویی را با قیمت یکصد هزار تومان همین حالا رزرو کنید. علاوه برآن یک مشاوره تلفنی ۲۰ دقیقه ای با مدیرعامل را از ما هدیه بگیرید.

پرداخت آنلاین

 

  • پکیج اطلاعاتی: تحقیق در بازار (های) هدف با استفاده از مخاطبین محلی، اینترنت، اتاق های بازرگانی، نهادهای بازرگانی، انتخاب کشور مناسب برای شروع، بررسی محصولات مشابه و قیمت آن ها در بازار، درصد پتانسیل و اندازه حجم بازار آن محصول در کشور هدف، نحوه توزیع محصول شما، حقوق و عوارض گمرکی، مالیات، مجوزهای لازم و مسیر حمل پیشنهادی را در این پکیج به شما ارائه خواهیم کرد.

این بسته ۱۰۰۰ یورویی را همین حالا با پیش پرداخت ۵۰۰۰۰۰ تومان رزرو نمایید.

پرداخت آنلاین

خبر خوش آن که کسانی که پکیج آشنایی بحقیق بازار را خریده اند، هزینه پرداختی از مبلغ این پکیج کسر خواهد شد برای شما یک سورپرایز ویژه خواهیم داشت. (لیست ۵ تا ده شرکت که سابقه خرید آن محصول را از شرکت دیگیری داشته اند)

 

  • پکیج ورود به بازار: علاوه بر اطلاعات پکیج قبلی با گزارشی از نتیجه گیری در مورد اندازه بازار، فرصت ها و چالش ها، رقابت، تجزیه و تحلیل SWOT. صورت می گیرد. علاوه بر آن اندازه گیری ریسک ورود به بازار، طراحی پلن بیزینسی (فقط درصورت اعطای نمایندگی و یا تاسیس شعبه)، برقراری تماس و گرفتن وقت از مشتری های بالقوه و دریافت نمونه محصول شما و ارسال به مشتری های واقعی، انتخاب شرکت حمل و بیمه مناسب و پیگیری اخذ مجوزهای لازم برای ورود کالای شما صورت خواهد گرفت.

این بسته حمایتی را شما به مبلغ ۲۰۰۰ یورو همین حالا با پیش پرداخت ۱۰۰۰۰۰۰تومانی رزرو نمایید.

پرداخت آنلاین

خبر خوش آن که کسانی که پکیج اطلاعاتی تحقیق بازار را خریده اند، هزینه پرداختی از مبلغ این پکیج کسر خواهد شد. برای مشتریان این پکیج که برای اولین بار صادرات انجام می دهند و یا از ثبت شرکتشان تنها سه سال گذشته است، بررسی حقوقی و انعقاد قرارداد بصورت رایگان انجام خواهد شد.

 

مزایای خدمات تحقیق بازار صادراتی ساناکو :

  • تجزیه و تحلیل کارشناسانه
  • دانش عمیق در بازار
  • هزینه ثابت
  • ارزیابی مقرون به صرفه از بازار هدف
  • جلوگیری از هدر رفتن وقت و پول در ناشناخته های بازار کشوری دیگر
  • گردش سریع تر سرمایه

برای تماس  اولیه و بدون تعهد در مورد الزامات خود، همین حالا با ما تماس بگیرید.