سرویس پشتیبانی صادرات

سرویس پشتیبانی صادرات ، طیف وسیعی از خدمات مبتنی بر تجربه و تخصص برای پشتیبانی از سفر صادراتی شما

تخصص در جایی که شما به آن نیاز دارید، وجود دارد.

شرکت خود را برای موفقیت در صادرات آماده کنید.

 

حمل و نقل، انبارداری، توزیع و تنظیم مدارک صادرات :

داشتن یک حمل و نقل مطمئن، مقرون به صرفه و تجربه ترخیص کالا هنگام ورود به بازار جدید بسیار مهم است.

ما از طریق شرکای خود در زمینه حمل و نقل جاده ای داخلی، بین المللی و انبارداری و توزیع، ترخیص کالا از گمرک و احمل از طریق دریاهای آزاد، منابع و تخصص لازم را ارائه می دهیم. ما شبکه ای از نمایندگان محلی داریم که قادر به ترخیص و ترتیب تحویل کالاهای شما از ایران به اروپا و هرجای دیگر دنیا هستند.

در داخل اتحادیه اروپا مستندات حداقلی مورد نیاز است. اما ممکن است همه اینها از طریق ما تغییر کنند. شرکای ما می توانند بار کالای شما را با مستنداتی دیگر حمل کنند.

فضایی برای ذخیره کالای خود ندارید؟ مشکلی نیست، ما می توانیم مکانهایی جهت انبار کالاهای شما ترتیب دهیم که همواره در دسترس مشتریان خود باشید.

بطور خلاصه، ما می توانیم در تنظیم و ارائه حمل و نقل کالا در جهان، انبارداری و توزیع محلی محصولات شما، به علاوه پشتیبانی با ترخیص و انجام امور مالیاتی، پیدا کردن کد تعرفه های مناسب و موارد اینچنین به شما کمک کنیم.

 

کارشناسان گروه بازرگانی ساناکو در آلمان متخصص در حوزه کاری خود هستند و همه موارد ذکر شده را بصورت حرفه ای برای شما انجام می دهند، آنها با آخرین قوانین و مقررات گمرکی و مالیاتی به روز می شوند. بنابراین شما همیشه بدون آسیبی از قوانین موجود در کشورهای هدف به صادرات خود می پردازید و به مسائل مربوط به ترخیص کالا از گمرک و مالیات نمی پردازید.

مزایای خدمات پشتیبانی صادرات ساناکو :

  • صادرات با عملکرد بهبود یافته
  • ارتقا سطح مشتری مداری
  • تخصص کامل در خدمات
  • افزایش اثربخشی در تجارت
  • فروش یک مرحله ای
  • همیشه برای تغییر با شما آماده ایم.

 

برای تماس  اولیه و بدون تعهد در مورد الزامات خود، همین حالا با ما تماس بگیرید.