مشاوره صادرات بین المللی

سال ها فعالیت ما در مشاوره صادرات بین المللی به شما کمک می کند تا برای سفر صادراتی خود برنامه ریزی کنید.

کمک به شما برای برنامه ریزی و اجرای استراتژی صادراتی خود برای رشد سودآور

به دنبال گسترش بازار خود هستید؟ علاقه مند به صادرات در بازارهای جدید هستید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ در حال حاضر صادرکننده هستید اما اکنون می خواهید به فرصت های جدید نگاه کنید؟ آیا صادرات برای شرکت شما مناسب است؟

چه موانعی سر راه صادرات شما است؟ چگونه کشور/کشورهای با اولویت بیشتر را برای شروع صادرات محصول خود انتخاب می کنید؟ چه پتانسیل هایی وجود دارد؟ موانع ورود شما به بازار آن کشورها چیست؟ مقررات، عوارض و هزینه های گمرکی و مالیاتی در کشور مقصد، استانداردهای و مجوزات لازم محصول شما چیست؟ رویکرد بازاریابی مناسب برای محصول شما در بازار هدف چیست؟

بازده هزینه شما در یک دوره فروش در بازار صادراتی انتخابیتان چقدر خواهد بود؟ در چه مقیاس های زمانی و چگونه کالاها یا خدماتتان را تحویل می دهید؟ راه های محلی برای انجام ترخیص و توزیع کالایتان چیست؟ چگونه بر مسائل زبان بیگانه غلبه می کنید؟ آیا منابع داخلی دارید یا به پشتیبانی خارجی نیاز دارید؟

صادرات بدون شک می تواند دنیای فرصت ها را برای تجارت شما باز کند ، اما کار ساده ای نیست.

 

در گروه بازرگانی ساناکو ما تجربه و تخصص لازم را برای پشتیبانی از طریق فرآیندهای حرفه ای از ابتدا تا انتها داریم. از تحقیقات بازار، گزارش بازار، شناسایی کشورهای هدف، تجزیه و تحلیل رقبای کالایی و شرکتی شما، طراحی و اجرای مسیر استراتژی های بازار، برنامه ریزی بازاریابی، استخدام کارکنان یا انتصاب توزیع کنندگان، ایجاد سرمایه گذاری های مشترک، مدیریت موقت و موارد دیگر.

 

هر چه نیاز شما باشد، بزرگ یا کوچک باشد، ما می توانیم بر اساس هزینه روزانه توافق شده یا مبنای قیمت پروژه به شما کمک کنیم.

 

مزایای خدمات مشاوره بین المللی ساناکو :

  • صادرات خود را سریع شروع کنید.
  • سریعتر سرمایه در گردش خود را برگشت دهید.
  • کاهش ریسک خطر
  • موفقیت اثبات شده در ورود به بازار
  • تخصص و تجربه با قیمت ثابت
  • استراتژی دقیق با معیارها

 

برای تماس  اولیه و بدون تعهد در مورد الزامات خود، همین حالا با ما تماس بگیرید.