خدمات بازاریابی بازار بین المللی

خدمات بازاریابی بازار بین المللی ، نماینده شما در سفرهای تجاری بین المللی

یکی از خدمات گروه بازرگانی ساناکو ، خدمات بازاریابی بازار بین المللی یا Market Visit Service میباشد. که با این سرویس سازماندهی برنامه سفرهای تجاری بین المللی و پشتیبانی در زمینه همکاری شرکت کنندگان و مشتریان را به انجام میرسانیم. برنامه های سفر رسمی معمولا شامل ۶ تا ۸ جلسه در جریان یک سفر دو روزه می باشد. ما همچنین قادر به سازماندهی اموری هستیم که ممکن است در طی یک سفر مورد نیاز باشد. مانند رزرو هتل، مترجمان کمکی، دعوت به سخنرانان سمینار، مشارکت در مذاکرات و غیره. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

خدمات بازاریابی بازار بین المللی

خدمات بازاریابی بازار بین المللی گروه بازرگانی ساناکو

 

خدمات بازاریابی بازار بین المللی در امور بازدید نمایشگاهی (Visit Expo):

بازدید از نمایشگاه بهترین راه برای آشنا شدن با یک بازار جدید است. این یک فرصت عالی برای ملاقات با مشتریان بالقوه، رقبا، توزیع کنندگان و شرکای شما در یک مکان است و به دست آوردن بینش از بازار از سوی بازیکنان بازار، از دست رفته است.

خدمات بازاریابی بازار بین المللی در امور بازدید نمایشگاهی (Visit Expo) گروه بازرگانی ساناکو، به شما کمک خواهد کرد که در این راستا کارآمد ترین کار را انجام دهید:

  • ما به شما در تهیه مطالب معرفی شرکت خود در زبان محلی کمک خواهیم کرد.
  • ما جلسات شما را با شرکت کنندگان در نمایشگاه مربوطه و تعیین کنندگان بازار انتخاب شده که در نمایشگاه شرکت نمی کنند، تنظیم می کنیم.
  • ما به شما در رزرو، حمل و نقل، ترجمه ها و رزرو های هتل کمک می کنیم که بازدید از نمایشگاه برای شما آسوده شود.

 

برای استفاده از خدمات بازاریابی بازار بین المللی گروه بازرگانی ساناکو می توانید از طریق فرم زیر با مشاوران بازرگانی ساناکو تماس حاصل فرمایید